• Trennid

 • POST algajad

  POST algajad on suunatud kõigile postitantsu huvilistele, kes pole varasemalt postitantsuga kokku puutunud. Kindlasti sobib see trenn ka kõigile neile, kes soovivad oma baasteadmisi värskendada või on pidanud trennist pikema pausi võtma. Tunnis pöörame tähelepanud spinnidele ja lihtsamatele kombinatsioonidele postil ja selle ümber. Õpime oma haaret kontrollima ning posti ja iseennast usaldama. Trenni pane kindlasti jalga lühikesed püksid ja mugav trenni topp. Palun ära kreemita ennast 24h enne trenni algust, vastasel juhul ei pruugi sa postil püsida.

 • Venitus
  Venitus on suurepärane viis, et oma kehale pai teha. Raske jõutrenn tekitab lihaspinget ja võib ajapikku ka sinu liikumisulatust pärssida. Trennis läbime tõhusa soojenduse ja jätkame staatilise venitusega. Rõhk asetseb seljal, õlgadel ja jalgadel, et sinu tantsimine tulevikus veel voolavam ja kaunim välja näeks.
   
  Treening on mõeldud kõigile, kes soovivad oma keha pingest vabastada või tegeleda painduvuse arendamisega. Eelnevalt ei pea olema venitusega kokku puutunud, treening sobib kõikidele tasemetele.
   
  Selga pane pikad retuusid ja top.
   
  Treening toimub nii Poleroomis, kui ka Playroomis.
 • Neon Choreo

  See tund on mõeldud kõigile, kes soovivad õppida tantsima postil. Neon Choreos loome väikeseid koreograafiaid, mille kaudu õppida sujuvat liikumist postil ühest harjutusest teise, kolmandasse jne, eelnevalt juba harjutusi teades ja osates (hea ettevalmistus on Postitantsu tund algajatele).  Tund on dünaamilise ülesehitusega ning siin on võimalus kogeda omal nahal erinevaid postitantsustiile nagu näiteks contemporary, sensual ja artistic. Neon treeningu nimes viitab valgusele, mida kasutame erilise atmosfääri loomiseks.

  Trenn sobib hästi nii algajatele kui ka veidi oskuslikematele postitantsijatele. 

  Kaasa võta palun lühikesed püksid ning igaks juhuks võivad olemas olla ka säärised, retuusid ja põlvekaitsmed. Tantsime paljajalu.

  Treening toimub Poleroomis.

   

 • Neon Exotic

  Neon Exotic on tantsutund eksootilise postitanstu stiilis, kus harjutad postitrikkide ja liikumise sujuvust ning ühtesulandumist tantsuks, treenid tasakaalu, jõudu ja painduvust. Trikid võivad olla väljakutsuvad, kuid kartma ei pea, trenni alustame soojenduse ja lihtsamate liikumistega põrandal, seejärel õpime treeneri poolt loodud koreograafiat, mis koosneb trikkidest postil ja põrandal (floorwork). Neon treeningu nimes viitab valgusele, mida kasutame erilise atmosfääri loomiseks.

  Neon Exotic on mõeldud nendele, kes juba mõnda aega on Exotic trennides käinud, on tuttavad baaselementide ja liikumistega.

  Jalas on kõrged kontsad, põlvede ümber kaitsmed ning jalga retuusid või lühikesed püksid ja Pleaser kingad või sokid.

  Treening toimub Poleroomis.

 • Aerial hammock
  Aerial Hammocki tunnis on fookus jõu ja painduvuse arendamisel. Hammock on spetsiaalne kangas, mis on ühendatud lakke nagu "võrkkiik", mille sees saab teha erinevaid jooga ja stretchingul põhinevaid harjutusi. Kanga abiga saab liikuda nii põrandal kui ka õhus. Tundides tugevdatakse ülakeha, õlgu, käsi, selja- ja kõhulihaseid ning õpitakse ka mitmesuguseid akrobaatilisi elemente ja poose. Harjutused on tänu kanga kasutamisele eriti põnevad ja väljakutsuvad ning liikuda saab väga erinevate kaunite asendite vahel. Hammock võib olla lihtne ja lõõgastav kui ka keerukam ja vastupidavust nõudev.
   
  Aerial hammock algajad trennidesse on oodatud kõik huvilised olenemata varasemast kogemusest. Igaühel on võimalik oma keha tunnetades ja kuulates kergematelt harjutustelt raskematele edasi liikuda.

  Selga pane pikad retuusid ja trennitopp, mis katab selga ning tantsime sokkide väel.
   
  Treening toimub Playroomis.